O škole, výuce a integraci lekcí do běžného života

Co vám nabízíme ?
Naše výuka se ubírá dvěma směry. Ten první se týká objevení, případně nového aktivování vašich přirozených schopností, které jsme schopny a připraveny vám pomáhat rozvíjet. Těm z vás, kteří jste si je z nějakého důvodu zablokovali, nabízíme sebepoznávací terapie, případně seminář Iniciace, který  je v podstatě prvním krokem k tomu, znovu začít využívat veškeré pro vás dostupné energie nejen k léčení, ale také v běžném každodenním životě.

Druhá možnost je poznávat způsoby  alternativního pojetí léčby. V této době můžeme neskutečné množství informací vyčíst z knih, nebo si je vyhledáte na internetu. Třeba si doma tyto techniky zkoušíte, ale rádi byste je využili v praxi více, než si s vaším samostudiem troufáte.  Právě pro vás máme připraveno vysvětlení, jak některé techniky fungují, některé z nich vás můžeme samy naučit. Dozvíte se více o ochranách, ale také o etice a zákonech vesmíru, které si musíme uvědomovat, jestliže chceme druhým pomáhat.
Zájem veřejnosti o tyto metody neustále roste. Nejen u nás, ale po celém světě, kde jsou  využívány i v mnohých nemocničních zařízeních. Tyto techniky mají široké využití a nemají vedlejší účinky, jako některé  farmaceutické výrobky.
Využijte svých schopností k pomáhání sobě i druhým...

Svým žákům se věnujeme nejen v období výuky, ale i poté. Společné učení vaše i naše je nikdy nekončící příběh.
Největší výhodou naší školičky, jak jsme se za poslední roky přesvědčily,  je možnost společně pracovat  a učit se na dálku,  pomocí internetu. Naše výuka vám poskytuje luxus učení se v pohodlí domova, v hodinách, které si sami určíte. A co je důležité, ani státní hranice pro nás nejsou překážkou. Dostala jsem možnost spolupracovat s lidmi z Irska, Skotska, Německa, Rakouska, hodně zájemců tvoří naši přátelé na Slovensku a nejvzdálenější je asi město Abu Dhabi :-).
Někdo má tuto cestu jako koníčka, druhý jako své poslání, nebo zaměstnání. Většina z nás chápe, že naše problémy jsou vlastně lekcemi, které jsme si sem pro sebe připravili a naším úkolem je jednu po druhé zvládat. Když se nám to nedaří lehce, existuje cesta jiná. A nám jde o to, naučit se chápat podstatu našeho snažení. Musíme se naučit rozumět našemu tělu, duši a duchu.
Mnoho lidi dnes začíná objevovat jednotu těla, duše a ducha na své cestě hledání přírodních způsobů léčeni. Naučíte se zde neplýtvat zbytečně vaší energií na zkoušení "léčby" pomocí metody typnuté jenom tak "od boku", bez napojení na informační  astrální pole. Pak se vám v podstatě nestane, abyste plýtvali vaším časem a zároveň časem člověka, kterému chcete pomoci.  Vaše znalosti vám zaručí, že každému dokážete vysvětlit, jak vaše pomoc vlastně funguje. Jaká je její podstata. Jak bude terapie probíhat a co vaše pomoc určitě není. My nejsme ti, kteří léčí.  My jste ti, kteří pouze popostrčí, nasměrují a uvolní energie své i druhých lidí k sebeléčebnému procesu. Tu největší práci musí každý na sobě udělat sám. Naučíte se neslibovat druhým vyléčení a uzdravení, ale pomoc při hledání cesty, jak k němu dojít.
Většina z našich lekcí odkrývá věci nehmatatelné, tedy takové, se kterými vám nepomůže žádný lékař. My začínáme hledat cestu tam, kde jejich práce končí. Pracujeme s podvědomím, energiemi, rádci a pomocníky, anděly a archanděli.
Žijeme v době, kdy zažíváme nevídané zrychlení frekvencí. Zvyšují se vibrace Země. My pak pociťujeme psychické a tělesné reakce, způsobené proměnou naší energie.
Naším cílem je sladit naše tělo s přáním duše a ducha. Je třeba pracovat na zbavení se starých vzorců chování, programů, strachů, traumat. To vše vás můžeme naučit.

www.zuz-idea.cz